فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / بازار نگین فیروزه نیشابور در کشور

بازار نگین فیروزه نیشابور در کشور

آیا می دانید بازار های اصلی سنگ فیروزه نیشابور به صورت تخصصی و عمده در نیشابور و مشهد مقدس می باشد و تامین کنندگان دسته اول در این بازارها این نگین زیبا ئ ارزشمند را عرضه می کنند.
بله همان طور که در پاراگراف بالایی مطرح شد از جمله بازارهای اصلی سنگ فیروزه نیشابور می توان به بازارهای فیروزه موجود در مشهد و به خصوص بازارهای فیروزه موجود در نیشابور اشاره نمود.
سالیانه افراد زیادی برای دیدن و خریداری بهترین فیروزه دنیا به این دو شهر سفر می کنند و با تامین کنندگان این حوزه ارتباط میگیرند و این نگین اشراف را به دلیل اینکه از فروشندگان و تولیدکنندگان دسته اول خریداری می کنند با قیمت بسیار مناسبی نسبت به دیگر فروشندگان تهیه می نمایند.
البته این امر بیشتر برای خرید های عمده صورت میگیرد یعنی مشتری برای گرفتن یک نگین این همه مسافت را طی نمی کنند بلکه برای تهیه کردن بار فیروزه در حجم بالا به این به این سفرهای درخی موارد طولانی تن می دهند و برای خریدهای جزیی به لطف شبکه های اجتماعی علاقه مندان به راحتی می توانند با عضویت در کانال های تلگرام و پیج های اینستاگرام به مقصود و هدف خود یعنی تهیه نگین فیروزه نیشابور برسند.
شما دوستان عزیز جهت کسب اطلاعات و مشورت بیشتر می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را از ما بپرسید.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه نیشابور اصل

صادرات فیروزه نیشابور اصل به کشور های خارجی به صورت قابل توجهی انجام می شود …