فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / سایت فروش نگین فیروزه نیشابور اصلی

سایت فروش نگین فیروزه نیشابور اصلی

در زمینه خرید و فروش نگین فیروزه نیشابور اصلی، سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که این کار را انجام می دهند و شرایط راحتی را برای مشتری بوجود آورده اند که به راحتی در منزل خود می تواند جواهر مورد نظر را تهیه کند.
برخی از سایت ها و کانال ها در شبکه های اجتماعی هستند که در کنار فروش جواهرات با سنگ هایی چون عقیق، زمرد، یاقوت و… از نگین فیروزه نیشابور به عنوان گل نگین های در بین سنگ های نیمه قیمتی یاد می کنند و سعی می کنند که از فیروزه نیشابور در ساخت و طراحی جواهرات خود، استفاده نمایند.
این نگین زیبا به راحتی با هر نوع لباسی که به تن کنید ست می شود و نمای زیبایی به دستان شما آقایان و خانم هایی که اگشتر به ذست می کنید، می دهد.
جالب است بدانید که کسانی که از این گوهر ایرانی در ساخت جواهرات خود استفاده می کنند، علاوه بر زیبایی از خواص این سنگ نیز بهره مند می شوند که مهترین آن دور کردن انرژی های منفی است که به واسطه ی سنگ فیروزه نیشابور از شما دور می شود.
در زمان های قدیم پادشاهان به خواص معنوی فیروزه به خصوص این مورد دفع انرژی های منفی اعتقاد بسیار زیادی داشتند و معتقد بودند که کسانی که انگشتر فیروزه بر دست داشته باشند از بالایایی که ممکن است بر سرشان بیاید حفظ می شوند.
و دیگر اعتقاد جالشان این است که زمانی فیروزه ای که از آن استفاده می کنند، تغییر رنگ بدهد و با اینکه تراک بخورد و بشکند، می گویند که بلایی بوده که میخواسته بر سر ما بیاید که رفع شده است.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه نیشابور اصل

صادرات فیروزه نیشابور اصل به کشور های خارجی به صورت قابل توجهی انجام می شود …