فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / فیروزه عجمی / صادرات سنگ فیروزه عجمی نیشابور

صادرات سنگ فیروزه عجمی نیشابور

اکثرا مشتریان عرب زیبا فیروزه عجمی نیشابور را می پسندند از این رو می توان این نوع نگین را یک گزینه بسیار عالی برای صادرات به این کشورها به حساب آورد.
یکی از مهمترین و بهترین راه هایی که می توان با توسعه و بها دادن به آن کاری کرد که وضعیت اقتصادی مردم روز به روز بهتر شود افرایش صادرات کالاهای غیرنفتی به کشورهای دیگر می باشد.
برای صادرات باید یک محصول را برند کرد و به جهانیان شناساند تا ترغیب شوند آن را بخرند و از آن استفاده کنند.
یکی از بهترین کالاهایی که می توان روی صادرات آن به دیگر کشورها سرمایه گذاری نمود سنگ فیروزه نیشابور می باشد چرا که این نوع فیروزه را تقریبا همه علاقه مندان به جواهرات و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی می شناسند و بسیار تمایل دارند که صاحب یکی از این نگین های آسمانی شوند از این رو این فرصت بسیار مناسبی برای تاجران قدیمی و خبره و پر تلاشی می باشد که با صادرات نگین فیروزه نیشابور به کشور های دیگر علاوه بر بهبود وضعیت مالی خود یاعث ورود ارز به داخل کشور شده و به ایجاد شغل و بهتر شدن وضعیت مالی هموطنان عزیزمان کمک نمایند.
البته برای صادرات این نگین باید به درستی بازارهای هدف را شناسایی کرد که چه نوع فیروزه با چه نوع تراش و در چه طیف رنگی را می پسندند.
به طور مثال فیروزه عجمی را بیشتر علاقه مندان عرب زبانی که در کشورهای حاشیه خلیج فارس زندگی می کنند می پسندند البته ناگفته نماند که کشورهای دیگری هم هستند که که نوع این فیروزه را می پسندند.
شاید برای شما تاجران این سوال پیش آمده است که (ما بازار هدفمان را پیدا کرده ایم و مشتریان زیادی برای عرضه فیروزه نیشابور در آن کشورها داریم اما حال چگونه آن را تهیه نماییم؟)
مجموعه ما با سابقه ی چندین ساله در زمینه تراش و عرضه سنگ فیروزه نیشابور به صورت عمده به اقسا نقاط کشور عزیزمان ایران، می تواند با کیفیت ها و قیمت های متنوعی شما تجار محترم را تامین نماید.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فروش فیروزه عجم

فروش فیروزه عجم دانه ای 170 هزار تومان

فروش فیروزه عجم نیشابور 140 عدد، قیمت عمده هر عدد 170.000 تومان می باشد. ویژگی …