فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / صادرات فیروزه نیشابور به کویت

صادرات فیروزه نیشابور به کویت

کشور کویت یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان می باشد و تقریبا تمام جمعیت این کشور مسلمان می باشند و علاقه بسیاری به انواع سنگ فیروزه نیشابور دارند. صادرات فیروزه نیشابور به کویت با قیمتهای باورنکردنی صورت می پذیرد و این کشور یکی از مهمترین بازارهای هدف نگین فیروزه در جهان محسوب می گردد.

سنگ فیروزه نیشابور

کشورهای عربی مهمترین خریداران سنگ فیروزه نیشابور

از جمله بزرگترین وارد کنندگان جواهرات و سنگهای ارزشمند در جهان کشورهای نفت خیز و پولدار عربی می باشد که سالانه مقدار قابل توجهی جواهرات ارزنده و زیبا را خریداری می کنند.

یکی از سنگهایی که این کشورها به آن علاقه مند هستند و این علاقه مندی آنها علاوه بر زیبایی نگین، اعتقاداتی است که به خواص آن دارند، سنگ فیروزه نیشابور می باشد.

معمولا بخشی از بهترین و ناب ترین و کمیاب ترین سنگهای فیروزه ای که از معدن فیروزه نیشابور استخراج می شود و در مرکز فروش فیروزه در نیشابور عرضه می گردد، توسط تاجران ایرانی یا خود تجار عربی، با قیمت های خوبی به علاقه مندان و فروشندگان این حوزه در کشورهای عربی به فروش می رسد.

جالب است بدانید که اکثر صادرات فیروزه نیشابور به این دسته از کشور به صورت چمدانی (غیر رسمی) توسط خود تاجران، انجام می شود.

صادرات فیروزه نیشابور

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه نیشابور اصل

صادرات فیروزه نیشابور اصل به کشور های خارجی به صورت قابل توجهی انجام می شود …