فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / فیروزه شجری / عرضه بارخانه فیروزه نیشابور شجری

عرضه بارخانه فیروزه نیشابور شجری

فیروزه نیشابور شجری، فیروزه ای که امروزه طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب نموده که از دلایل اصلی شهرتش در بازار، کیفیت بالا و شکلهای زیبا و منحصر به فردی است که بر روی آن نقش بسته است.
با توجه به وجود خریداران بسیاری که مایلند سنگ فیروزه نیشابور را خریداری کنند فروشندگان بسیاری هم در پی خرید بار خانه های فیروزه نیشابور هستند با بهترین قیمت ممکن برای عرضه به مشتریان خود.
و گاهی از همکاران خود در مورد اینکه از کجا میتوانیم بارخانه فیروزه نیشابور را با بهترین قیمت ممکن در بازار تهیه کنیم، سوال می پرسند.
که معمولاً این دسته از همکاران آنها را با یک سری از افراد آشنا می کنند که به صورت جزئی بار خانه های فیروزه نیشابور را در بازارهای ایران به صورت پراکنده پخش می کنند که معمولا نمی توانند این دسته از تامین کنندگان نیاز، فروشندگان سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی را رفع نمایند.
از این رو شرکت یکتا گوهر متشکل از سهامداران معدن فیروزه نیشابور با داشتن چندین کارگاه و به‌کارگیری چندین فروشنده ماهر و خبره به صورت عمده سنگ فیروزه تراش خورده نیشابور را به بازارهای مختلف ایران و بازارهای جهانی عرضه می نماید شما عزیزان میتوانید با این شرکت ارتباط بگیرید و از پیشنهادهای ویژه و قیمت های مناسب آن مطلع گردید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه شجری

فیروزه شجری چیست؟ | صادرات فیروزه شجری به کدام کشورها بیشتر است؟

صادرات فیروزه شجری به کشور های دیگر به سبب زیبایی این نوع کانی، امروزه به …