فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / فیروزه آبی / فروشگاه سنگ فیروزه نیشابور آبی

فروشگاه سنگ فیروزه نیشابور آبی

یکی از شغل های جذاب و منحصربه فرد بر هر شخص می تواند افتتاح یک فروشگاه انواع سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی مانند فیروزه نیشابور، زمرد، یاقوت و … باشد.
اما یکی از دغدغه های اصلی این دسته از افراد که به تازگی تمایل دارند وارد این حوزه بشوند این است که این نگین ها را از کجا خریداری نمایند.
عزیزان بدانید که برای ورود به این حوزه جذاب و هیجان انگیز نیاز به یک تامین کننده دسته اول و معتبر دارید تا شما را در این زمینه با قیمت های همکاری و مناسب تامین نماید از این رو می توانید روی ما حساب کنید.

فیروزه نیشابور پرفروش ترین سنگ قیمتی در ایرانی

سنگهای بسیاری هستند در جهان و ایران که بسیار توسط مردم و علاقه مندان به این دسته از سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی خریداری می شوند، اما جالب است بدایند که یکی از سنگهای اصیل و ارزشمند که معدن آن در شمال شرق کشورمان ایران می باشد، فیروزه نیشابور نام دارد این نگین زیبا به عنوان یکی از نگینهای پر طرفدار و پرفروش در صنعت جواهرات داخل کشور می باشد که علاقه مندان بسیاری را نیز در آن سوی مرزها به خود جلب نموده است از این رو می توان فیروزه نیشابور را به عنوان یک سنگ ازرشمند که پتاسیل بالایی برای فروش به دستداران این عرضه دارد نام برد.
منبع: سایت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه نیشابور

صادرات سنگ فیروزه نیشابور آبی

ایران بزرگ ترین تولید کننده فیروزه در جهان است که صادرات سنگ فیروزه نیشابور آبی …