فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / فیروزه عجمی / قیمت خرید فیروزه عجمی اصل

قیمت خرید فیروزه عجمی اصل

خرید فیروزه عجمی اصل که از کمیاب ترین و زیبا ترین انواع سنگ ها می باشد و از آن در ساخت جواهرات استفاه می شود در بین ایرانیان بسیار پررونق بوده و با سر زدن به سایت از قیمت خرید فیروزه عجمی اصل آگاه شوید.
سنگ فیروزه از جمله کانی های بسیار پرطرفداری می باشد که از دسته سنگ ها آذرین و آتشفشانی بوده و علی رغم اینکه فاقد شفافیت می باشد، اما طرفداران بی شماری دارد.
این سنگ در مناطق آتشفشانی یافت می شود و معادن آن در کشور ها آمریکا، ایران، تبت و مصر موجود است که فیروزه هرکدام متمایز از دیگری است.

خرید فیروزه عجمی اصل

انواع سنگ فیروزه

در ایران معادن فیروزه پراکنده هستند اما بیشتر در شهرهای نیشابور، کرمان و دامغان متمرکز شده اند و بهترین انواع فیروزه را در ایران داریم.
فیروزه را برمبنای سه ویژگی

  • رنگ
  • معدن
  • شکل ظاهری

دسته بندی می کنند، از نظر رنگ فیروزه دارای طیف گسترده ای از آبی روشن تا سبز تیره می باشد و حتی آبی تیره نیز به چشم می خورد و هرچه آبی تیره بر سبز غالب تر باشد، فیروزه ارزشمند تر است.
از منظر معدن، فیروزه های هر معدن در هر نقطه جهان با هم تفاوت داشته ولی از نظر تجاری فیروزه نیشابور از بقیه با ارزش تر است که این مخازن در حال تمام شدن است.
براساس ظاهری نیز فیروزه ممکن است یکدست و صاف بوده و یا دارای رگه هایی باشد که بر این اساس کشور های عربی فیروزه را به دو دسته عجمی و شجری تقسیم می کنند.
فیروزه عجمی چیست؟
فیروزه عجمی که در دسته فیروزه های یکدست و صاف قرار می گیرد در بین ایرانیان طرفداران زیادی داشته و فاقد هرگونه ناخالصی است و می توان آن را در دسته کمیاب ترین فیروزه های نیشابور دانست.
این فیروزه تنها در ایران موجود است و به دلیل زیبایی خاص و کیفیتی که دارد سایر کشور ها نیز خواستار و طرفدار آن هستند و ایران این فیروزه را صادر می کند.
قیمت فیروزه عجمی از شجری بالاتر بوده می توان از آن در تهیه و ساخت گردنبد، انگشتر، گوشواره و جواهرات استفاده نمود.

خرید فیروزه عجمی اصل

خرید فیروزه و نکاتی برای استفاده از آن

از گذشته در بین ایرانیان مرسوم بوده که از فیروزه برای درمان بیماری های مختلف و تقویت قوای بدنی و افزایش اعتماد به نفس استفاده می شده و عقیده بر این بوده که این سنگ بلایای طبیعی را دفع می کند.
اگر می خواهید عمر فیروزه تان را بالا ببرید و بتوانید برای مدت طولانی تری از آن استفاده نمایید به نکات زیر توجه کنید

  • از تماس فیروزه با مواد شوینده بپرهیزید
  • فیروزه را از چربی، کرم و روغن دور نگه دارید
  • هرچند وقت یکبار آن را تمیز کنید

خرید فیروزه عجمی اصل

خرید فیروزه عجمی اصل

تشخیص اصل بودن فیروزه کار مشکلی است و نیاز به فردی حرفه ای در این زمینه دارد ولی شما می توانید با خرید از ما و دریافت شناسنامه محصول، خریدی مطمعن را تجربه کنید.
برای خرید فیروز عجمی اصل که از جمله خاص ترین انواع فیروزه بوده، با همکاران ما تماس گرفته و خرید خود را از طریق سایت انجام دهید.

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

فروش سنگ فیروزه

فروش سنگ فیروزه نیشابور اصل (فیروزه شجری و عجمی)

فروش سنگ فیروزه نیشابور نمونه های اصل (فیروزه شجری و عجمی) را در بازار ها …