فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / قیمت فیروزه اصل نیشابور در مشهد

قیمت فیروزه اصل نیشابور در مشهد

شهر مشهد را بعد از شهرستان نیشابور، مهمترین مرکز عرضه انواع سنگهای فیروزه نیشابور مانند فیروزه راف، تیزبری، تراشخورده، خاکه و … می باشد.شهر مشهد را بعد از شهرستان نیشابور، مهمترین مرکز عرضه انواع سنگهای فیروزه نیشابور مانند فیروزه راف، تیزبری، تراشخورده، خاکه و … می باشدشهر مشهد را بعد از شهرستان نیشابور، مهمترین مرکز عرضه انواع سنگهای فیروزه نیشابور مانند فیروزه راف، تیزبری، تراشخورده، خاکه و … می باشد.
در شهر مشهد مقدس فروشندگان بسیاری هستند که به صورت عمده و جزیی انواع سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی را با قیمتهای متنوع عرضه می نمایند. یکی از سنگهای مهم و اساسی در بین سنگهای ارزشمند، بدون شک فیروزه نیشابور میباشد این دسته از فروشندگان در کنار سنگهای زینتی دیگر، فیروزه نیشابور را به مشتریان خود عرضه می نمایند.
در این شهر یعنی مشهد مقدس تراشنده هایی هم هستند که به مشغول تراش و آماده سازی انواع سنگهای فیروزه شجری و عجمی نیشابور هستند و پس از تراش به جواهرفروشان برای ساخت جواهراتی زیبا و ارزنده به فروش میرسانند.

آیا شما به دنبال تامین کننده دسته اول هستید؟
تقریبا تمامی همکارانی که قصد خرید عمده انواع سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی را دارند به دنبال تامین کننده ای دسته اول و معتبر می باشند تا بتوانند سنگهای مورد نیاز خود را از آن، با خیال آسوده و یا قیمتی مناسب خریداری نماید که گاهی پیدا کردن این تامین کننده ها سخت می باشد از این رو ما به شما مجموعه تجاری یکتا گوهر، را معرفی می نماییم چرا که می توانید با ارتباط گرفتن با این مجموعه تجاری معتبر هر مقدار سنگ فیروزه و دیگر سنگهای ارزشمند دیگری را که می خواهید با مناسب ترین قیمتهای روز بازار تهیه نمانید.
پس فرصت را از دست ندهید و همین الان با ما ارتباط بگیرید.
منبع: سایت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه نیشابور اصل

صادرات فیروزه نیشابور اصل به کشور های خارجی به صورت قابل توجهی انجام می شود …