فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / مرکز خرید سنگ فیروزه مرغوب نیشابور

مرکز خرید سنگ فیروزه مرغوب نیشابور

مرکز خرید سنگ فیروزه مرغوب نیشابور معمولا در هر شهرستان بازار مشخصی دارد و شما عزیزان با مراجعه به این بازار فیروزه مورد نظر خود را تهیه نمایید.
فیروزه نیشابور، به عنوان مرغوب ترین فیروزه در دنیا به حساب می آید این فیروزه از قیمت بالاتری نسبت به دیگر سنگ های نیمه قیمتی برخودار است.
در دنیا فیروزه های دیگری وجود دارد که با آن زیورآلات خود را تزیین می کنند اما زمانی که این نگین ها را با فیروزه نیشابور مقایشه می نمایید کاملا متوجه برتر بودن فیروزه نیشابور نسبت به دیگر نگین های فیروزه در نگاه اول می شوید و اگر بیشتر این موضوع را بررسی نمایید به کاملا درک خواهید کرد که فیروزه نیشابور بهتر، زیباتر، خوش جلاتر و… نسبت به دیگر نگین های موجود در بازار می باشد.
از این دسته فیروزه ها به غیر از فیروزه نیشابور می توان به فیروزه های مصری، امریکایی، چینی و … اشاره نمود که به علت استفاده از تکنولوژی های روز بازاریابی و فروش، این کشورها توانسته اند با وجود کیفیت پایین تر فیروزه های موحود در کشور خود، نسبت به فیروزه نیشابور، سهم بیشتری را در بازار در این زمینه از آن خود بکنند.
با این حال تاجران و فروشندگان سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی بسیار هستند که حتی حاضرند به کشور عزیزمان ایران سفر کنند و فیروزه نیشابور را تهیه و آن را برای دوستاران این نگین آسمانی به کشور خود برده و در آنجا به فروش برسانند.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه نیشابور اصل

صادرات فیروزه نیشابور اصل به کشور های خارجی به صورت قابل توجهی انجام می شود …