فروش سنگ فیروزه
خانه / فیروزه نیشابور / فیروزه سبز / گالری انواع نگین فیروزه سبز نیشابور

گالری انواع نگین فیروزه سبز نیشابور

نگین فیروزه سبز نیشابور که خود از انواع مختلفی برخودار است را می توانید در گالری های جواهرات ببینید که زیبایی منحصربه فردی به جواهری که با آن تزیین شده، داده است.
اگر خواسته باشیم برای رنگ فیروزه نیشابور طیف رنگی مشخص نماییم می توان گفت که بین دو رنگ آبی و سبز، نگین های فیروزه ای که بر روی جواهرات کار می گذارند وجود دارد.
این رنگ بر روی قیمت فیروزه تاثیرگذار است چرا که هر مقدار فیروزه آبی تر باشد به خاطر نایاب تر بودن و علاقه مند زیاد داشتن فیروزه در این طیف رنگی نسبت به نوع سبزش، از کیفیت و قیمت بالاتری برخودار است بخصوص اگر فیروزه آبی رنگ از نوع عجمی باشد.
فیروزه های نیشابور را در کشورهای اروپایی برای ساخت جواهرات گرانبهای خود استفاده می کنند و در این کشورها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است اما به دلیل وجود برخی از مشکلات در این حوزه، نگین فیروزه نیشابور کمی به کشورهای قاره اروپا صادر می شود که با تمرکز بر این موضوع و برداشتن برخی از مشکلات گمرکی در داخل کشور، میتوان از پتانسیل بالای سنگ فیروزه نیشابور برای صادرت به اروپا که کشورهای پیشرو در صنعت جواهرات هستند، بهره مند شد.
از دلایلی که که کشورهای مسلمان از فیروزه نیشابور در ساخت جواهرات خود استفاده می کنند، علاوه بر شکل منحصر به فرد این فیروزه خواصی است در سنگ فیروزه نهفته است و از بزرگان دینی ما مسلمانان روایتی من باب ویژگی ها و اثرات استفاده از نگین فیروزه نیشابور در انگشترها و جواهرات خود، نقل شده است.
منبع: شرکت یکتا گوهر

جهت خرید و فروش عمده و جزیی انواع سنگ فیروزه نیشابور میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: آقای
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
آدرس کانال: @00000
سامانه پیامکی: 30004505000514
شماره فکس: 02142694573
پست الکترونیکی: info@yektagohar.com

مطلب پیشنهادی

صادرات فیروزه به اندونزی

۵۰۰ میلیون تومان صادرات فیروزه نیشابور به اندونزی

طبق آمار رسمی بیش از ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان سنگ فیروزه نیشابور در ۳ سال اخیر به …